В Одесі відбувся матч баскетбольних команд "Одеса" і "Дніпро".

Про це повідомляє інформаційний портал "Думська".

Новий рік для одеської баскетбольної команди розпочався з матчу з одним з фаворитів Суперліги — баскетбольним клубом "Дніпро". Одеська команда досить результативно почала гру, після перших чотирьох хвилин гри господарі вели 12:11.

Відбувся матч Одеса - Дніпро Фото: Думська

Але вже до кінця другого ігрового відрізка практично нівелювали різницю в рахунку - 48:47 перед великою перервою. І тут вже "Дніпро" підключив своїх снайперів - дві "трешки" від Чумакова перевернули гру. "Одесі" довелося вже наздоганяти свого супротивника, але до кінця гри їм це не вдалося, і "Одеса" програла 78:84.